Maandag
Team: Keepers – Jeugd
Starttijd: 18:30
Einde: 20:00
Locatie: Boonwijk
Veld: A
Trainer: Lieven De Coninck, Nico Geeraert
Dagen: Maandag
Team: U11 – WIT
Starttijd: 18:15
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2
Veld: B2-B4
Trainer: David Harnie, Nico De Boitselier
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U11 – ROOD
Starttijd: 18:15
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 2
Veld: B2-B4
Trainer: Arnoud De Boeck
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U9 – DEMI
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk - 1
Veld: A2-A4
Trainer: Brent Berghman
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U9 – DEX
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 1
Veld: A2-A4
Trainer: Marc De Buyser
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U6
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 3
Veld: A-1
Trainer: Van Hemelryck Marie
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U8
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A3
Trainer: Kenny Speliers
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U13 – WIT
Starttijd: 18:30
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 4
Veld: B1-B3
Trainer: Christophe De Coninck
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U13 – ROOD
Starttijd: 18:30
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 4
Veld: B1-B3
Trainer: Jochem Temmerman
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U17
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A
Trainer: Ongena Yentl, De Coster Jarno
Dagen: Maandag, Woensdag
Dinsdag
Team: A-Beloften
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer: Jean-Pierre Verleyen – Beloften
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Team: Eerste elftal
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer: Adél Van Elsuwege – T1, Rony Willaert – T2
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Woensdag
Team: U11 – WIT
Starttijd: 18:15
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2
Veld: B2-B4
Trainer: David Harnie, Nico De Boitselier
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U11 – ROOD
Starttijd: 18:15
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 2
Veld: B2-B4
Trainer: Arnoud De Boeck
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U9 – DEMI
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk - 1
Veld: A2-A4
Trainer: Brent Berghman
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U9 – DEX
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 1
Veld: A2-A4
Trainer: Marc De Buyser
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U6
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 3
Veld: A-1
Trainer: Van Hemelryck Marie
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U8
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A3
Trainer: Kenny Speliers
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U13 – WIT
Starttijd: 18:30
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 4
Veld: B1-B3
Trainer: Christophe De Coninck
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U13 – ROOD
Starttijd: 18:30
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 4
Veld: B1-B3
Trainer: Jochem Temmerman
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U17
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A
Trainer: Ongena Yentl, De Coster Jarno
Dagen: Maandag, Woensdag
Donderdag
Team: A-Beloften
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer: Jean-Pierre Verleyen – Beloften
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Team: Eerste elftal
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer: Adél Van Elsuwege – T1, Rony Willaert – T2
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Zaterdag
Team: Initiatievoetbal
Starttijd: 10:30
Einde: 11:30
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 5
Veld: B-1 Bis
Trainer: Inne Van Gucht, Laura Poelman, Ludo Colman
Dagen: Zaterdag