Trainingen

Trainingen

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
KV Sint-Gillis 1 19.45 - 21.15 Hans CANIPEL, André VERMOEZEN
  • A-terrein Boonwijk
  • -
KV Sint-Gillis Keepers 19.45 - 21.15 Björn D'HAESELEER
  • SENIOREN
KV Sint-Gillis PROV. RESERVEN A 19.45 - 21.15 André VERMOEZEN, Hans CANIPEL
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
KV Sint-Gillis Initiatievoetbal 15.30 - 16.30 Soraya SAERENS, Toon RENNEBOOG, Noortje ROGIERS
  • A1
  • 1
  • Training op Lutterzele (Hoeksken, Dendermonde)
KV Sint-Gillis GEW. U6 18.00 - 19.15 Marie VAN HEMELRYCK, Tibau DE PRINS
  • A-1
  • 1
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U7 18.00 - 19.15 Dora STALJANSSENS, Gino STALJANSSENS
  • A-1
  • 1
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U9 A 18.00 - 19.30 Davy VAN MALDEREN
  • A-3
  • 2
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U9 B 18.00 - 19.30 Kris WAUMANS
  • A-3
  • 2
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U11 18.00 - 19.30 Marc DE BUYSER, Dimitri DE GROEN
  • A2-Bis
  • 3
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U13 A 18.30 - 20.00 Dany VERHELST
  • B-2 Bis
  • 4
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U13 B 18.30 - 20.00 Dany VERHELST
  • B-2 Bis
  • 4
  • -
KV Sint-Gillis PROV. VROUWEN 19.30 - 21.00 Laurens DE BILDE
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
KV Sint-Gillis PROV. RESERVEN A 19.30 - 21.00 André VERMOEZEN, Hans CANIPEL
  • -
KV Sint-Gillis 1 19.45 - 21.15 Hans CANIPEL, André VERMOEZEN
  • A-terrein Boonwijk
  • -
KV Sint-Gillis Keepers 19.45 - 21.15 Björn D'HAESELEER
  • SENIOREN

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
KV Sint-Gillis GEW. U13 A 18.30 - 20.00 Dany VERHELST
  • B-2 Bis
  • 4
  • Geen verplichte training
KV Sint-Gillis GEW. U13 B 18.30 - 20.00 Dany VERHELST
  • B-2 Bis
  • 4
  • Geen verplichte training

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
KV Sint-Gillis Initiatievoetbal 10.30 - 11.30 Jorina DE SAEGER, Lotte DELCROIX, Faye MACHARIS, Paulien STEEMAN, Inne VAN GUCHT
  • B-1 Bis
  • 1
  • Training aan de Boonwijk (Rodeweg, Dendermonde)

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
KV Sint-Gillis GEW. U6 18.00 - 19.15 Marie VAN HEMELRYCK, Tibau DE PRINS
  • A-1
  • 1
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U7 18.00 - 19.15 Dora STALJANSSENS, Gino STALJANSSENS
  • A-1
  • 1
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U9 A 18.00 - 19.30 Davy VAN MALDEREN
  • A-3
  • 2
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U9 B 18.00 - 19.30 Kris WAUMANS
  • A-3
  • 2
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U11 18.00 - 19.30 Marc DE BUYSER, Dimitri DE GROEN
  • A2-Bis
  • 3
  • -
KV Sint-Gillis Keepers 18.00 - 20.00 Lance BUGGENHOUT
  • 18u - 19u : ONDERBOUW
    19u - 20u: MIDDENBOUW
KV Sint-Gillis GEW. U13 A 18.30 - 20.00 Dany VERHELST
  • B-2 Bis
  • 4
  • -
KV Sint-Gillis GEW. U13 B 18.30 - 20.00 Dany VERHELST
  • B-2 Bis
  • 4
  • -
KV Sint-Gillis PROV. VROUWEN 19.30 - 21.00 Laurens DE BILDE
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!