Jeugdcup Het Nieuwsblad

Jeugdcup Het Nieuwsblad


Fier op onze U10, die na een schitterend parcours in deze jeugdcup, met 2 winnende en 2 verloren partijen tegen de kampioenen van de andere Vlaamse provincies, tevreden mogen terugkijken op wat ze hebben behaald!!!! PROFICIAT!!!
Sfeerbeelden van deze wedstrijden zijn te bewonderen op onze Facebookpagina

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JEUGDCUP FINALE GEWONNEN!!!!



Sfeerbeelden van deze dag zijn op onze Facebookpagina terug te vinden.
Zondag worden deze kampioenen om 09u op Nieuwkerken-Waas (Meesterstraat 112C) voor hun eerste wedstrijd verwacht om het tegen de finalisten van de andere Vlaamse provincies op te nemen!
Het speelschema ziet er zo uit:

 

Preminiemen U10

B 1

09:00

KV St-Gillis

KFC Brasschaat

Zuil 2

B 2

09:00

VK Wikings Kortrijk

FC Moorsel

 

B 1

09:50

KV St-Gillis

FC Moorsel

1x15 min

B 2

09:50

KFC Brasschaat

SK Rooierheide

 

B 1

10:40

KV St-Gillis

SK Rooierheide

 

B 2

10:40

KFC Brasschaat

VK Wikings Kortrijk

grasveld

B 1

11:30

KV St-Gillis

VK Wikings Kortrijk

 

B 2

11:30

FC Moorsel

SK Rooierheide

 

B 1

12:20

KFC Brasschaat

FC Moorsel

 

B 2

12:20

VK Wikings Kortrijk

SK Rooierheide


Het volledig regelment voor deze finales en concrete info is hier te downloaden
Succes aan onze U10, die hopelijk nog een mooi vervolg aan deze jeugdcup kunnen breien :-) !
Supporters op post!!!


---------------------------------------------------------------





Om zoveel mogelijk supporters de kans te geven deze finale bij te wonen, legt de club een bus in op donderdag 10 mei naar KSK Maldegem.
Wij vragen hiervoor op voorhand in te schrijven om zeker het minimum van 55 zitjes te kunnen vullen. Het maximum is vastgelegd op 82!
Spelers en staf kunnen gratis de bus op (en zijn hier sowieso voor ingeschreven door de trainer), ouders, grootouders, sympathisanten kunnen voor €5 mee, bij het instappen te betalen.
Vertrek van de bus is voorzien om 07u30 aan de kerk van Sint-Gillis (rit van dik uur + spelers uurtje op voorhand aanwezig - wedstrijd op 10u00).

INSCHRIJVINGEN VOOR DE BUS ZIJN AFGESLOTEN.
Neem contact op met één van de bestuursleden indien je toch nog last minute een plaatsje zou willen bemachtigen....



En wat als....

De winnaars van elke reeks worden op zondag 13 mei 2018 verwacht op de terreinen van KSK

St-Niklaas ( in Nieuwkerken-Waas ) waar zij tegen de winnaar van elke provincie aantreden in
verkorte wedstrijden met een apart speelrooster. De 1 ste en de 2 de van deze poules plaatsen zich voor de Nationale Finale op maandag 21 mei 2018 op het A-terrein van Waasland – Beveren.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


U10 naar de FINALE!!!!

PROFICIAT aan onze U10, die vandaag (25-04--2018) genoeg hadden met het gelijkspel (2-2) van hun terugwedstrijd op en tegen de Pinte om door te stoten naar de finale van de Jeugdcup het Nieuwsblad.
Onze jongens worden op donderdag 10 mei (OLH Hemelvaart) om 10u00 te KSK Maldgem voor de fina
le, waar ze het opnemen tegen (heel hoogstwaarschijnlijk - andere halve finale wedstrijd op 28/04) KME Machelen.
Op die (voor vele mensen toch een) vrije dag hopen we op een grote schare supporters! Vrijhouden die datum dus!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Proficiat aan onze U10, die doorstoten naar de halve finale van deze jeugdcup.
Op woensdag 18 april verwachten we de supporters thuis voor hun heenwedstrijd tegen JV De Pinte

18-04-18 18:00 KV Sint-Gillis - JV De Pinte 3 - 1
25-04-18 18:00 JV De Pinte - KV Sint-Gillis 2 - 2
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Woensdag 28 maart
gaan onze U10 hun winst van de heenwedstrijd gaan verdedigen op SK Bellem. Wij wensen hen succes, en ze terug te zien in de halve finales van deze Jeugdcup!

Proficiat aan onze U10, die doorgaan naar de kwartfinales!
Zij nemen het op woensdag 7 maart om 18u thuis op tegen SK Bellem.
De terugwedstrijd staat gepland op woensdag 28 maart.
De supporters kunnen zich alvast klaar maken!!!


U10(wit) 07-03-18 18:00 KV Sint-Gillis SK Bellem 6 - 3
U10(wit) 28-03-18 18:00 SK Bellem KV Sint-Gillis 2 - 4

----------------------------------------------------------------------------------------------

Woensdag 21 februari om 18u00 wordt de terugwedstrijd tegen SVE Bazel gespeeld, waartegen onze U10 14 dagen geleden met 3 - 8 overtuigend ging winnen.
Wij wensen het team van Michael en Ricky veel succes toe. 
Iedereen welkom om hen naar de volgende ronden te komen roepen!


Achtste Finales (Loting op 23 december!)

U10(wit) 07-02-18 18:00 SVE Bazel - KV Sint-Gillis 3 - 8

U10(wit) 21-02-18 18:00 KV Sint-Gillis - SVE Bazel 6 - 1


Ook de data van kwart-, halve- en finales zijn bekend. Bij doorgaan nemen onze U10 het  
op 07-03-18 en 28-03-18 tegen de winnaar van KSK Maldegem - SK Bellem
Latere tegenstanders hangen af van wie doorgaat. Het volledig parcours kan je via onderstaande tabel al trachten te voorspellen....
Wij wensen onze U10 veel succes, en hopen dat de supporters hen mee naar de overwinning komen roepen!!!!


Achtste finale - 16 ploegen
49 07-02 18:00 KVK Robur Cercle Melle 21-02 18:00 Cercle Melle KVK Robur
50 07-02 18:00 SVE Bazel KV Sint -Gillis 21-02 18:00 KV Sint -Gillis SVE Bazel
51 07-02 18:00 FC Bosdam Beveren Project Dyn Kruibeke 21-02 18:00 Project Dyn Kruibeke FC Bosdam Beveren
52 07-02 18:00 JV De Pinte KVV Sint-Denijs Sport 21-02 18:00 KVV Sint-Denijs Sport JV De Pinte
53 07-02 18:00 HRS Haasdonk KME Machelen 21-02 18:00 KME Machelen HRS Haasdonk
54 07-02 18:00 KSK Maldegem SK Bellem 21-02 18:00 SK Bellem KSK Maldegem
55 07-02 18:00 Lando Sport Merendree FC Lembeke 21-02 18:00 FC Lembeke Lando Sport Merendree
56 07-02 18:00 FC Destelbergen KSCE Mariakerke 21-02 18:00 KSCE Mariakerke FC Destelbergen
Kwart finale - 8 ploegen
57 07-03 18:00 winnaar 49 winnaar 53 28-03 18:00 winnaar 53 winnaar 49
58 07-03 18:00 winnaar 50 winnaar 54 28-03 18:00 winnaar 54 winnaar 50
59 07-03 18:00 winnaar 51 winnaar 55 28-03 18:00 winnaar 55 winnaar 51
60 07-03 18:00 winnaar 52 winnaar 56 28-03 18:00 winnaar 56 winnaar 52
Halve finale - 4 ploegen
61 18-04 18:00 winnaar 57 winnaar 59 25-04 18:00 winnaar 59 winnaar 57
62 18-04 18:00 winnaar 58 winnaar 60 25-04
18:00 winnaar 60 winnaar 58
Provinciale finale Oost-Vlaanderen op terrein KSK Maldegem U10 - zuil 2
63 10-05 10:00 winnaar 61 winnaar 62







Tweede Ronde

U10(wit) 08/11 18:00 FC Herl.St-Pauwels - KV Sint-Gillis 2 - 7
U15 08/11 18:00 Eendracht Houtem - KV Sint-Gillis 20 - 0

U10(wit) 22/11 18:00 KV Sint-Gillis - FC Herl.St-Pauwels 4 - 2
U15 22/11 19:30 KV Sint-Gillis Eendracht Houtem 2 - 8

Eerste Ronde

U8(rood) 18/10 18:00 FC Poesele - KV Sint-Gillis 12 - 4
U10(rood) 18/10 18:00 FC Dyn. Beervelde - KV Sint-Gillis 8 - 0
U10(wit) 18/10 - vrij - -
U11 18/10 18:00 KV Sint-Gillis - Cercle Melle 4 - 15
U15 18/10 - vrij - -
U17 08/11 19:30 KFC Hoger Op Kalken - KV Sint-Gillis 4 - 0

U8(rood) 25/10 18:00 KV Sint-Gillis - FC Poesle 6 - 7
U10(rood) 25/10 18:00 KV Sint-Gillis - FC Dyn. Beerveld 4 - 6
U10(wit) 25/10 - vrij - -
U11 29/10 10:30 Cercle Melle - KV Sint-Gillis 6 - 3
U15 25/10 - vrij - -
U17 22/11 19:30 KV Sint-Gillis - KFC Hoger Op Kalken 1 - 4



In het wedstrijdreglement staan onder meer de contactgegevens aan wie je de uitslag na elke wedstrijd doorgeeft, maar ook wat bij een gelijkspel wordt gedaan,enz... Zeker de moeite dit eens na te lezen.
Zorg voor elke thuiswedstrijd ook voor het scheidsrechterblad dat je hier kan downloaden.
Wij wensen alle deelnemende teams veel succes toe!

Deze pagina vind je eveneens terug via ons menu: Agenda - Tornooien - JeugdCup Het Nieuwsblad


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Archief JeugdCup Het Nieuwsblad



Verschillende van onze jeugdploegen nemen deel aan de Jeugdcup Het Nieuwsblad, een jeugdtornooi georganiseerd door de krant Het Nieuwsblad.

In het seizoen 2015-2016 nemen we deel met onze U8, U9, U12, U13 en U17
Hieronder vindt u de uitslagen van de voorbije seizoenen

Seizoen
U8 U9 U10 U11 U12 U13 U15 U17
2013-2014 uitslagen uitslagen uitslagen uitslagen
2014-2015 uitslagen uitslagen uitslagen
2015-2016 uitslagen uitslagen uitslagen uitslagen uitslagen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!