Maandag
Team: U10B
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk
Veld: B-1 Bis
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U10A
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk
Veld: B-1 Bis
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U7
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk
Veld: A2-A4
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: Keepers – Jeugd
Starttijd: 18:30
Einde: 20:00
Locatie: Boonwijk
Veld: A
Trainer:
Dagen: Maandag
Team: U11
Starttijd: 18:15
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 2
Veld: B2-B4
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U9
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 1
Veld: A2-A4
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U6
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 3
Veld: A-1
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U8
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A3
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U13
Starttijd: 18:30
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 4
Veld: B1-B3
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U17
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Dinsdag
Team: A-Beloften
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer:
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Team: Eerste elftal
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer: Hans Canipel – T1
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Woensdag
Team: U10B
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk
Veld: B-1 Bis
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U10A
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk
Veld: B-1 Bis
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U7
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk
Veld: A2-A4
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U11
Starttijd: 18:15
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 2
Veld: B2-B4
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U9
Starttijd: 18:00
Einde: 19:30
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 1
Veld: A2-A4
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U6
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 3
Veld: A-1
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U8
Starttijd: 18:00
Einde: 19:15
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A3
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U13
Starttijd: 18:30
Einde: 19:45
Locatie: Boonwijk - kleedkamer 4
Veld: B1-B3
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Team: U17
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 3
Veld: A
Trainer:
Dagen: Maandag, Woensdag
Donderdag
Team: A-Beloften
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer:
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Team: Eerste elftal
Starttijd: 19:30
Einde: 21:00
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 2-4
Veld: B
Trainer: Hans Canipel – T1
Dagen: Dinsdag, Donderdag
Zaterdag
Team: Initiatievoetbal
Starttijd: 10:30
Einde: 11:30
Locatie: Boonwijk - Kleedkamer 5
Veld: B-1 Bis
Trainer:
Dagen: Zaterdag